Ogłoszenie

Trzynaście zespołów powalczy w konkursie w ramach Kraśnik Blues Meeting 2016. Wideo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Początkowo organizatorzy przewidywali, że do konkursu który zaplanowany jest w ramach Kraśnik Blues Meeting zaproszonych zostanie 10 zespołów. Okazało się jednak, że nie dość, że chętnych jest naprawdę wielu, to prezentują wysoki poziom. Dlatego postanowiono dać szansę nieco większej grupie.

- Komisja konkursowa miała duży problem z wybraniem szczęśliwej 10-tki... Po naradach i negocjacjach, postanowiliśmy zmienić nieco zasadę 10-ciu i wybraliśmy SZCZĘŚLIWĄ 13-stkę zespołów, które zawalczą o GRAND PRIX oraz wiele innych nagród w naszym konkursie - informuje Ireneusz Muszyński, dyrektor festiwalu.

Do części konkursowej Kraśnik Blues Meeting zaproszeni zostali: Manfredi & Johnson, Levi, Klucze, Karen's Diet, Marcin Kruk Band, Immunitet, Blues Perspective Band, Blues Time, Bad Rain, Cherries in Ski, AP Blues oraz The Blue Sock.

Zdobywca Grand Prix festiwalu otrzyma nagrodę w wysokości 1000 euro.

Przypominamy, że tegoroczny Kraśnik Blues Meeting zaplanowany jest na 16 lipca.

  

Poniżej możecie posłuchać i obejrzeć występy dwóch zespołów zaproszonych do konkursu, a konkretnie Karen's Diet oraz Cherries in Ski.

 

 

 

Na zdjęciu na górze tekstu Grand Prix ubiegłorocznego KBM z rąk Sławomira Wierzcholskiego odbiera zespół Hot Tamales. foto Wojciech Kozioł

Najnowsze ogłoszenia