Ogłoszenie

Dobra zabawa rządziła w parku

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W niedzielne popołudnie 5 czerwca Park im. Jana Pawła II zapełnił się prawie po brzegi. Wszystko za sprawą Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka który zorganizowało Miasto Kraśnik, Centrum Kultury i Promocji wspierane przez miejskie instytucje i organizacje pozarządowe.

Każdy kto przybył do parku mógł znaleźć coś dla siebie. Były gry i zabawy na sportowo, była olbrzymia Zorba (przezroczysta kula, do której można wejść i od wewnątrz ją toczyć), kilka dmuchawców dla dzieci w różnym wieku, trampoliny. Na olbrzymiej folii malowano kolorowe kolaże, w fotobudce można było  na chwilę poczuć się kimś innym uwieczniając to na zdjęciach (na stronie www.justsmile.com.pl po wpisaniu hasła KochamKraśnik można obejrzeć wszystkie wykonane tego dnia zdjęcia). Pracownicy MOPS dla wszystkich chętnych przygotowali zmywalne tatuaże i balony, nie zabrakło tez malowania twarzy i układania kolorowych fryzur.  Na scenie prezentowali się młodzi wykonawcy z Centrum Kultury i Promocji. Na trawnikach można było skorzystać z konnych przejażdżek. Większość atrakcji była dostępna bezpłatnie.

Rozstrzygnięto także konkurs fotograficzny ogłoszony przez CKiP.

Nic więc dziwnego, że do większości atrakcji ustawiały się długie kolejki. Ale warto było co potwierdzały zarówno dzieci ale i starsi, którzy wspólnie bawili się tego dnia w parku. A jak się bawiono można zobaczyć na naszych zdjęciach.

Imprezę organizacyjnie wsparli: PCK Oddział Kraśnik, Centrum Wolontariatu, MOPS oraz grupa wolontariuszy.

Najnowsze ogłoszenia