Ogłoszenie

Kraśniczanin Paweł Szutta w The Voice Of Poland. Trafił do drużyny Piaska

Paweł Szutta podczas The Voice of Poland. kadr z programu

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wielokrotnie już pisaliśmy, że w Kraśniku rodzi się wiele muzycznych talentów. Co jakiś czas któremuś z nich udaje się rozbłysnąć na nieco szerszą skalę. Okazję do tego dają między innymi telewizyjne talent show. W takim muzycznym programie emitowanym na antenie TVP 2 - The Voice of Poland - swoich sił próbuje właśnie Paweł Szutta.

Paweł podczas przesłuchań w ciemno (odcinek z jego udziałem został wyemitowany dzisiaj) w ramach The VOP zaśpiewał piosenkę "The Scientist" zespołu Coldplay. Jego wykonanie spodobało się Andrzejowi "Piaskowi" Piasecznemu i to do jego drużyny dołączył kraśniczanin mieszkający obecnie w Gliwicach.

- Nie bój się, że to ja. Najważniejsze, że to ktoś. Usłyszałem pasję w twoim głosie. To nie było doskonałe. Sorry, ja zawsze to mówię, większości. Ale wiesz co, kiedy się odwróciłem i zobaczyłem te pasję widoczną w tobie jeszcze poza głosem... Nawet to, że się garbisz nad tym mikrofonem... To było bardzo, bardzo dobre i nawet jak ci będą tutaj mówić, że nieczysto i falsety itd. Kichać na to. Najważniejsze jest to, żeby jak śpiewasz piosenkę żeby ktoś ci wierzył. I to jest ten ktoś - tak występ Pawła podsumował Andrzej "Piasek" Piaseczny.

Paweł Szutta początkującym wokalistą bynajmniej nie jest. Ma za sobą udział w kilku muzycznych projektach. Kojarzyć go możemy chociażby z grupy Paranormal. Teraz jest wokalistą i gitarzystą w grupie Shuttup.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy kraśnicki muzyk w tym programie. Przed rokiem w The Voice of Poland z bardzo dobrej strony pokazała się Agni Caldarar.

 

Zobacz też:

Zespół OVER KYOTO z kraśniczaninem w składzie promował się w Dzień Dobry TVN 

Agni Caldarar w The Voice of Poland. Bitwa przegrana, ale jest potencjał VIDEO 

The Voice of Poland: Agni Caldarar w drużynie Justyny Steczkowskiej! 

 

Tym razem trzymamy kciuki za Pawła i życzymy powodzenie w kolejnych etapach programu.

 Występ Pawła w programie można zobaczyć klikając tutaj.

 

Paweł Szutta podczas The Voice of Poland. kadr z programu

Więcej o programie The Voice of Poland emitowanym na antenie TVP2 można się dowiedzieć tutaj.

Zdjęcia dołączone do tekstu to kadry z programu The Voice of Poland/TVP 2 (odcinek z 19.09.2015)

Najnowsze ogłoszenia