Ogłoszenie

„FREAK” – weź udział w castingu do filmu tworzonego przez Patryka Rolę

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Główny bohater otaczany przez złe towarzystwo zacznie stawać się częścią ich świata, mimo że nigdy nie chciał być taki jak jego rówieśnicy. Jego życie od dziecka napiętnowane jest cierpieniem, a widz z czasem pozna konsekwencje tego cierpienia, echa przeszłości, które rzucają cienie na przyszłość. To w skrócie temat filmu, którego reżyserem i producentem jest młody kraśniczanin Patryk Rola. Tych którzy chcieliby zostać częścią tego projektu zapraszamy na casting.

Propozycja skierowana jest do ambitnych i pozytywnych osób, kobiet i mężczyzn, w przedziale wiekowym od 16 do 60 lat. Casting odbędzie się 8 kwietnia (sobota), o godzinie 11.00, w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

- Moim celem jest stworzenie filmu z psychologicznego punktu widzenia. Chcę w nim przedstawić wewnętrzną walkę dobrej i złej strony ludzkiej natury. Ekranizacja ma za zadanie łączyć w sobie dwa główne wątki, przeplatające się nawzajem. Jeden oczywisty wynikający z rozwoju wydarzeń, drugi symboliczny, nadający całemu filmowi swoistego uroku i funkcji moralizatorskiej – wyjaśnia producent i reżyser filmu Patryk Rola.

„FREAK” jest tworzony przez młodych ludzi pełnych pasji, którzy pomimo niedużego doświadczenia postarają się, aby efekt finalny był jak najbardziej profesjonalny. 

Więcej informacji na:projektu znajdziecie tutaj.

 

Najnowsze ogłoszenia