Ogłoszenie

Kabarety Młodych Panów i pod Wyrwigroszem rozbawiły kraśnicką publiczność. Foto, Wideo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Miała być solidna dawka dobrego humoru i była. W ramach IV Kraśnickiego Wieczoru Kabaretowego przed publicznością zgromadzoną w kraśnickim amfiteatrze wystąpiły Kabaret Młodych Panów i Kabaret pod Wyrwigroszem.

To że kraśniczanie lubią się śmiać wiadomo od dawna. Bilety na występy kabaretowe, które odbywają się w naszym mieście, zawsze sprzedają się bardzo szybko. Publiczność nie zawiodła także podczas wczorajszego IV Kraśnickiego Wieczoru Kabaretowego, a, jak już zaznaczyliśmy na wstępie, solidną dawką dobrego humoru odwdzięczyły im się dwa uznane i znane chociażby z ekranów telewizorów kabarety.

 

 

Skecze „Zajezdnia BOR”, „Klinika”, „Góral na zakupach” z repertuaru Kabaretu Młodych Panów oraz piosenka „My Gendranie”, czy rodzina Kresowiaków w wykonaniu Kabaretu pod Wyrwigroszem wywoływały salwy śmiechu i aplauz na widowni.

Fragmenty występów obu kabaretów możecie zobaczyć poniżej.

 

 

 

Dodatkową atrakcją imprezy było losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez organizatorów - Miasto Kraśnik i Centrum Kultury i Promocji oraz licznych sponsorów. A do wygrania były między innymi telewizor, smartfon, tablet, wycieczki zagraniczne, vouchery na podróże, kolacje, sprzęt sportowy itd.

 

Nasze zdjęcia z IV Kraśnickiego Wieczoru Kabaretowego możecie zobaczyć tutaj.

Najnowsze ogłoszenia