Ogłoszenie

Tancerze z Polski i z zagranicy zmierzą się w street-dance w Kraśniku

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tak jak zapowiadamy od tygodnia, już jutro, 9 grudnia, Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku we współpracy z lubelską New Boogie Down School organizuje taneczny Free Styles Tournament. Zaprezentują się w nim tancerze z różnych stron Polski, ale także z zagranicy.

- Impreza adresowana jest do miłośników energicznych i efektownych form street-dance, tj. hip-hop, popping i locking. Uczestnicy – podzieleni na dwie kategorie wiekowe – dzieci do 12 lat i dzieci starsze, młodzież i dorośli – zmagać się będą w poszczególnych stylach solowo i w 3 osobowych grupach – zapowiada tancerz i instruktor Paweł „Pitzo” Mazur. - Swój udział w tym wydarzeniu zgłosiło około 200 uczestników z różnych stron całego kraju oraz w tym roku również z zagranicy. Klasycznym dodatkiem będzie jamowanie w kołach, pokazy i afterparty - dodaje .

Na jurorskich fotelach zasiądą uznani w środowisku tanecznym: ZOLSKY, TEMPS, QBA, a muzykę zaserwują: Dj LAZY ONE oraz Dj BeeZee

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne i rzeczowe.

Bilety w cenie 20 zł dostępne będą na miejscu w dniu imprezy.

Termin: 9.12.2017; Miejsce: Klubokawiarnia „Dąbrówka”, Kraśnik, Aleja Niepodległości 44 (przy CKiP)

Szczegółowy terminarz imprezy znajdziecie tutaj.

A poniżej krótki klip z THE REAL STYLES TOURNAMENT 2013 w Kraśniku, zorganizowanego przez Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku przy współudziale NBDS Południe (źródło youtue/grzegorzlosiak) oraz plakat sobotniej imprezy.

 

 

 

Na zdjęciu tancerze New Boogie Down Scholl podczas Young Fest 2016 w Kraśniku

Najnowsze ogłoszenia