Ogłoszenie

Kraśnicka Gala Disco Polo coraz bliżej. Bilety na nią wędrują do trojga naszych czytelników

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na początku kwietnia zaprosiliśmy naszych czytelników do udziału w konkursie, w którym nagrodą były 3 wejściówki na Kraśnicką Galę Disco Polo, która odbędzie się 19 maja. Jej główną gwiazdą będą Zenek Martyniuk i zespół Akcent. Trochę potrzymaliśmy was w niepewności, ale najwyższy czas ogłosić, że zaproszenia ufundowane przez Centrum Kultury i Promocji wędrują do...

Zanim to zakomunikujemy jeszcze przypomnienie na czym konkurs polegał. Chodziło o napisanie w zabawny sposób w komentarzu pod naszą facebookową zapowiedzią gali dlaczego to właśnie do was powinna trafić jedna z trzech wejściówek.

A trafią one do:

- Izabeli Kotuły, która napisała: Chciałabym dostać bilet na koncert Zenka Martyniuka [Akcent] Bo ten zespół jest teraz na fali. A ja dziewczyna skromna i miła, i tylko w was jedyna siła, abyście mnie wybrali i tą fajną dziewczynę zszokowali.:)

- Magdaleny Rzucidło, która napisała: Przez ten bilet jeden jedyny oszalałam :)

- Joshuy Drebina, który naszą zapowiedź skomentował w ten sposób: Sorry Dolores! Jestem zbyt młody i zbyt przystojny żeby za to płacić ?

Zwycięzców prosimy o kontakt poprzez naszego facebooka w celu umówienia się na odebranie zaproszeń.

To jeszcze nie koniec! Mamy jeszcze dwie wejściówki na Galę do rozdania, więc uważnie śledźcie naszego facebooka, bo w przyszłym tygodniu jeszcze jeden błyskawiczny konkursik.

 

 

foto na górze tekstu za

Najnowsze ogłoszenia