Ogłoszenie

Bilety rozdane, w niedzielę jazzowa uczta

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wczoraj zaprosiliśmy państwa do udziału w szybkim konkursie w którym nagrodami były trzy dwuosobowe wejściówki na niedzielny koncerty Olgi Boczar i jej zespołu. Znamy już zwycięzców naszej zabawy.

By wziąć udział w losowaniu wejściówek ufundowanych przez Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku trzeba było poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się polska wokalistka jazzowa, trenerka w telewizyjnym show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, która w styczniu tego roku wystąpiła w Kraśniku? Prawidłowa odpowiedź to oczywiście Agnieszka Hekiert.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Poprawnie odpowiedziało i szczęście w losowaniu miało troje kraśniczan: Ewelina Kroc, Ewa Bownik i Mateusz Kosidło.

O sposobie odebrania wejściówek zwycięzców konkursu poinformujemy droga mailową.

Życzymy miłych wrażeń, a tych którzy biletów jeszcze nie mają, a chcieliby wziąć udział w niezwykłym jazzowym wydarzeniu, zapraszamy po nie do Centrum Kultury i Promocji. Cena jedynie 20 zł.

Więcej o koncercie, wokalistce i towarzyszącym jej zespole oraz płycie, która będzie w Kraśniku promowana, można przeczytać tutaj

 

Najnowsze ogłoszenia