Ogłoszenie

The Voice of Kids. Julia Chmielarska w drużynie Cleo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zgodnie z naszą zapowiedzią, wczoraj (12 stycznia) premierę miał odcinek programu The Voice of Kids z udziałem Julii Chmielarskiej. Śpiew kraśniczanki spowodował, że odwróciły się wszystkie fotele, a ona mogła wybierać do drużyny którego trenera chce dołączyć.

Julia w etapie „przesłuchań w ciemno” zaśpiewała piosenkę „Against all odds” z repertuaru Phila Collinsa i, jak już wspomnieliśmy na wstępie, zrobiła to tak dobrze, że w swoich drużynach chcieli ją mieć wszyscy trenerzy.

- Widzisz z nami jak z dziećmi - take a look at me now, wszyscy na ciebie, buch, buch, buch i proszę bardzo, wystarczy poprosić. Tak to już jest w życiu – powiedział po występie kraśniczanki Tomasz "Tomson" Lach z zespołu Afromental. - Żadna z uczestniczek z tak dobrym głosem nie narzekała na to jakie piosenki im wybieraliśmy. Była wręcz szczęśliwa jaki repertuar, jak bardzo potrafimy zrozumieć te potrzeby samego głosu. Jeżeli do nas pójdziesz na pewno podwyższymy jeszcze bardziej ten level żebyś miała się z czym zmagać, bo jesteś genialna – dodał.

 

 

- Jesteś niesamowicie uzdolniona. Masz taki tutaj wokal, ale nie tylko tu, ale też w serduchu. To płynie z ciebie. Masz tak potężny wokal, ile ty masz lat? Moja droga ja widzę, że uwielbiasz te same klimaty co ja, więc zapraszam cię serdecznie do siebie – zachęcała Cleo.

- Tak sobie myślę, bo tak czuję kiedy słucham ciebie jak śpiewasz i jak się uśmiechasz, że jeśli trafisz do mojej drużyny, jeśli wybierzesz mnie, to możemy się pouśmiechać możliwe, że do finału – przekonywał Dawid Kwiatkowski.

Wszyscy jurorzy mocno walczyli o kraśniczankę, ale ta mogła wybrać tylko jedną z dróg i wskazała na Cleo i to w ramach jej drużyny będziemy mogli ją zobaczyć na etapie bitew w The Voice of Kids.

 

 

Druga edycja muzycznego talent show The Voice of Kids emitowana jest na antenie TVP 2. Premierowe odcinki programu można zobaczyć w soboty od godziny 20:05, a ich powtórki w niedziele od godz. 16:25.

Wideo z występu Julii możecie zobaczyć poniżej, a cały 6. odcinek programu z jej udziałem (tutaj).

 

 

Foto wykorzystane w tekście to print screeny z programu The Voice of Kids/TVP 2

Najnowsze ogłoszenia