Ogłoszenie

Aktorka z „Klanu” będzie gościem Dnia Kobiet z LGD

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już od kilku lat spotkania organizowane na Dzień Kobiet przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Kraśnickiej są największymi imprezami z tej okazji w Powiecie Kraśnickim. Na jego uczestniczki czeka zawsze wiele atrakcji, między innymi ciekawi goście. Tym razem będzie nim Anna Powierza.

Pani Anna kojarzona jest przede wszystkim z serialem „Klan” emitowanym na antenie TVP 1. Gra w nim od 1997 r., występuje w roli Czesławy Kot-Kurzawskiej. Ma na swoim koncie jednak też udział w kilku innych serialach (m.in. Klinika Samotnych Serc, Spółka Rodzinna) i filmach (Pana Nikt, Złoto Dezerterów, Jan Mazurkiewicz ps. „Radosław). Jest także autorką książek z dziedziny zdrowie i uroda: „Jak schudnąć, gdy dieta nie działa”, „Insulinoodporność: I co dalej?”.

Na uczestniczki spotkania czekać będzie także wiele innych atrakcji m.in.: występ zespołu akrobatycznego Amino, Zatańczyć Siebie - Terapia Tańcem, spotkanie ze specjalistami SPZOZ w Kraśniku, a także konkurs wizytówkowy z atrakcyjnymi nagrodami.

Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka pieniędzy na kontynuację leczenia Michała Szota, który choruje na nowotwór mózgu.

Jednym z patronów medialnych tego wydarzenia jest nasza redakcja. Spotkanie odbędzie się 3 marca w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku (ul. Słowackiego 7). Początek o godz. 14:00. Zachęcamy do udziału!

 

foto na górze tekstu za www.facebook.com/AniaStefaniaPowierza/

Najnowsze ogłoszenia