Ogłoszenie

Julia Kurdziel laureatką konkursu wokalnego „Odkryj talent” w gminie Dzierzkowice

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jak wspominaliśmy przy okazji artykułu o Bicykliadzie, minionej niedzieli w Dzierzkowicach, równolegle do rajdu rowerowego, odbył się także festyn z okazji Gminnego Dnia Rodziny. Świętowano podczas niego przypadające w maju i czerwcu Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca, ale także rozstrzygnięto konkurs wokalny „Odkryj Talent”.

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Wokół Dzierzkowic. Na realizację tego przedsięwzięcia stowarzyszeniu udało się za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej pozyskać unijne wsparcie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

 

 

Laureatką pierwszego finału imprezy pod hasłem „Odkryj Talent” została Julia Kurdziel z Krzywia. Drugą nagrodę i smartfona otrzymała Izabela Chmiel z Dzierzkowic-Podwodów, a trzecią Julia Broniec z Dzierzkowic-Rynku, która odebrała tablet. Nagrody rzeczowe otrzymała także pozostała siódemka finalistów, a wręczył je prezes Stowarzyszenia Wokół Dzierzkowic Sławomir Rodzik.

 

 

Oprócz wokalistów uczestniczących w konkursie, podczas obchodów Dnia Rodziny wystąpili artyści z miejscowego ośrodka kultury, a także Krystyna Giżowska. Odbyły się także wspólne grillowanie i animacje dla najmłodszych.

Obchody Gminnego Dnia Rodziny, oprócz wspomnianego już stowarzyszenia, zorganizowały Rada i Wójt Gminy Dzierzkowice oraz jednostki OSP z gminy Dzierzkowice.

 


Zobacz też:
 Kolejna Bicykliada, czyli rowerowe święto w Dzierzkowicach, za nami. Foto


 

 

 

 

 

foto Stowarzyszenie wokół Dzierzkowic

Najnowsze ogłoszenia