Ogłoszenie

Lato z ODK SM Pomoc. W lipcu animacje sportowe i plastyczne oraz Piknik Łuczniczy

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Czy wakacje dla tych co nigdzie nie wyjeżdżają muszą być nudne. Oczywiście, że nie. Wiele ciekawych wydarzeń, zajęć, zawodów, warsztatów przygotowały na ten czas miejskie placówki, ale nie tylko. Na różnego rodzaju wydarzenia zaprasza między innymi także Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Pomoc”.

Większość zajęć regularnych, które odbywają się w budynku ODK, na czas wakacji jest zawieszonych. Wyjątek to warsztaty plastyczne (wtorki od 16:00 dla dzieci, w czwartki od 16:00 młodzież i dorośli), ale placówka prowadzona przez SM Pomoc przygotowała na lipiec i sierpień, w szczególności dla dzieci i młodzieży, też inne ciekawe propozycji.

Pierwsze z wydarzeń – Rodzinny Rajd Rowerowy w ramach Dni Kraśnika na trasie Osiedle Piaski – Plac przy CKiP – Zalew Kraśnicki, który odbędzie się w sobotę 6 lipca, już za nami. W poniedziałek ruszyły z kolei plenerowe animacje sportowe i plastyczne, które potrwaja do początku sierpnia (poniedziałki - Osiedle Koszary - górka przy PM nr 5, środy - Osiedle Piaski - skwer przy blokach Piaskowa 22/24, a w piątki - plac zabaw przy ul. Dworaka 3/Chopina). Kulminacją tego co dziać się będzie w lipcu będzie zaplanowany na sobotę 20.07 Piknik Łuczniczy „Być jak Winnetou”.

Sierpień to natomiast turnieje piłkarskie, koncert Chóru Kombatant, konkurs plastyczny i kino plenerowe.

Spółdzielnię i ODK w realizacji letnich imprez wspierają Miasto Kraśnik i miejskie placówki (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Centrum Kultury i Promocji), ale także Lubelska Grupa Łucznicza, Tatrzański Klub Łuczniczy „Jarowici”, Nadleśnictwo Kraśnik, Market Carrefour, MUKS Kraśnik, KSS Bebek Jedynka oraz Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Annopol „Szansa”.

Program letnich propozycji ODK SM Pomoc i Pikniku Łuczniczego na plakatach poniżej.

 

 

 

 

Najnowsze ogłoszenia