Ogłoszenie

Fotografowie na start. Wystartowały konkursy fotograficzne w powiecie i Dzierzkowicach

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Powiat Kraśnicki wraz z Ośrodkiem Kultury w Urzędowie ogłosili konkurs fotograficzny pn. „Krajobraz Powiatu Kraśnickiego” -2020. Wszyscy chętni mogą wysłać swoje prace, na których zaprezentują ciekawe miejsca powiatu kraśnickiego do 15 sierpnia. Swój konkurs fotograficzny ogłosiła także gmina Dzierzkowice.

Jak informują organizatorzy celem konkursu jest  "wyszukanie i zaprezentowanie poprzez fotografię ciekawych, charakterystycznych dla ziemi kraśnickiej krajobrazów". Prace - maksymalnie 3 fotografie lub 1 zestaw zawierający max. 3 fotografie, wysyłać można jedynie w wersji elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zdjęcia powinny być wykonane w 2020 r. na terenie powiatu kraśnickiego. W Konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie zostały nigdzie opublikowane, ani nie brały udziału w żadnym innym konkursie. Organizator zastrzega sobie także prawo do wyłączenia z udziału w Konkursie prac o niskiej jakości technicznej, zbyt małych rozmiarach lub niezgodnych z tematem konkursu.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można znaleźć w jego regulaminie, a kartę zgłoszenia można pobrać tutaj.

Także mieszkańcy gminy Dzierzkowice, którzy fotografują "walory przyrodnicze, krajobrazowe czy kulturalne" tej gminy mogą wziąć udział konkursie fotograficznym, który organizuje tutejszy Gminny Ośrodek Kultury.

Każdy, kto fotografią nie zajmuje się zawodowo, a mieszka na terenie Dzierzkowic, może zaproponować maksymalnie trzy zdjęcia, wykonane na jej terenie które mogą być poddane technicznej korekcie graficznej, ale nie mogą być fotomontażem. Tu możliwe jest dostarczenie na konkurs także odbitek.

Szczegółowy regulamin oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na profilu FB GOK-u.

 

Najnowsze ogłoszenia