Ogłoszenie

Sfotografuj „Wiosnę na Osiedlu” i weź udział w konkursie

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym „Wiosna na Osiedlu”. Celem konkursu jest pokazanie terenów Spółdzielni Mieszkaniowej „Pomoc” w wiosennej scenerii oraz promocja fotografii. Na autorów 3 najlepszych prac czekają nagrody.

Organizatorami konkursu są Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Pomoc, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Pomoc” oraz Centrum Kultury i Pomocy w Kraśniku i Miasto Kraśnik. Udział w konkursie mogą wziąć mieszkańcy Miasta Kraśnik. Konkurs odbywa się bez podziału na kategorie wiekowe.

Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 4 fotografie. Zdjęcia muszą być wykonane na terenie osiedli Piaski, Koszary lub Zarzecze, gdzie znajdują się budynki wielorodzinne SM „Pomoc”. Dopuszcza się nadsyłanie tylko własnych prac fotograficznych wykonanych metodą tradycyjną (po zeskanowaniu) lub cyfrową. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, przy czym fotografie powstałe w rezultacie wyraźnej ingerencji graficznej będą odrzucane. Przy ocenie brane będą pod uwagę zgodność zdjęcia z tematem i warunkami konkursu, oryginalność i pomysłowość, kompozycja zdjęcia i jego walory artystyczne.

Fotografie należy nadsyłać w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. do 28.05.2021 r. do godz. 15:00 wiadomość tytułując Konkurs „Wiosna na Osiedlu”. W mailu należy podać imię i nazwisko autora i tytuły zgłaszanych prac, e-mail oraz telefoniczny numer kontaktowy. W nazwie przesyłanych plików powinno być imię i nazwisko autora oraz tytuł pracy.

Szczegółowy regulamin konkursy i kartę zgłoszenia można odnaleźć tutaj.

 

Najnowsze ogłoszenia