W hali sportowej kraśnickiego Zespołu Szkół nr 3 trwa 30., jubileuszowy Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej Puchar Polski Kadetek i Kadetów w zapasach w stylu wolnym. Na matach rywalizują zawodniczki i zawodnicy z kilku krajów.

Ostatnie dwa tygodnie nie były najlepsze w wykonaniu Stali Kraśnik. Kraśniczanie przegrali dwa ligowe mecze, z Tomasovią Tomaszów Lubelski i Startem Krasnystaw, a także odpadli z Pucharu Polski ulegając Sygnałowi Lublin. Dzisiaj na szczęście tę złą serię udało się przerwać. Stal pewnie pokonała POM Iskrę Piotrowice 5:0.

Po przerwie na reprezentację piłkarze wracają na boiska Ekstraklasy. W najbliższej serii gier dojdzie do kilku interesujących pojedynków. Najciekawiej zapowiadają się starcia Lecha Poznań z Legią Warszawa, a także Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk. Kto wyjdzie zwycięsko z tych spotkań w opinii zakładów bukmacherskich?

W Kraśniku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w ten weekend odbywa się XIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej im. Arkadiusza Gołasia. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz miasta Kraśnik Wojciech Wilk. Rywalizacja za sprawą drużyn, które biorą w nim udział stoi na wysokim poziomie. A sa wśród nich między innymi Resovia Rzeszów czy Jastrzębski Węgiel.