W niedzielę sparing naszych piłkarek. MUKS Stella Kraśnik - Stal Poniatowa

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

{datsopic:6681 left}W najbliższą niedzielę 2 marca na bocznym boisku kraśnickiego MOSiRu zaprezentują się zawodniczki MUKS Stelli Kraśnik. Sparing w ramach przygotowań do rundy rewanżowej II ligi piłki nożnej kobiet kraśniczanki zagrają z dobry znajomy jeszcze z III ligowych boisk ? Stalą Poniatowa.

 

Rundy jesiennej podopieczne trenera Rafała Tomiły do udanych na pewno zaliczyć nie mogą. Mimo iż w kilku meczach pokazały się z niezłej strony, to brakowało przede wszystkim skuteczności w wykańczaniu akcji. W konsekwencji pierwszą część rozgrywek zakończyły z zerowym dorobkiem punktowym.


Przeczytaj też:

Kraśnickie piłkarki awansowały do II ligi! Stal Poniatowa pokonana! FOTO 


 Nasze piłkarki, mimo iż o punkty zaczną walczyć dopiero w kwietniu, przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczęły jeszcze w styczniu. Wszystko po to żeby wiosną pokazać na co naprawdę ich stać. Teraz przygotowania te nabierają przyspieszenia, przede wszystkim jeżeli chodzi o mecze sparingowe.{datsopic:6732 right}

Ich najbliższym rywalem będzie Stal Poniatowa ? zespół który jeszcze rok temu był jednym z głównych rywali kraśniczanek w walce o tytuł mistrzyń III ligi. W ostatnim meczu tamtego sezonu MUKS Stella pokonała poniatowianki 3:1 i przypieczętowała swój awans do II ligi.

 

MUKS Stella Kraśnik ? Stal Poniatowa

Stadion MOSiR, niedziela, 2 marca, godz. 13.00

 

Klikając tutaj lub na jedno ze zdjęć dołączonych do artykułu można sobie przypomnieć jak wyglądał mecz Stal - MUKS w czerwcu 2013 roku.