Dzisiaj mecz: Reprezentacja Artystów Polskich ? Reprezentacja SOS Wioski Dziecięce i przyjaciele

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

jakimowicz_jaroslaw_BUB_6432
Gwiazdy z pewnością nie będą unikać zdjęć z fanami i rozdawania autografów. Tak jak Jarosław Jakimowicz w Annopolu. foto Paweł Bieleń
Piłkarski pojedynek, który jest jednym z punktów obchodów 20-lecia istnienia Wioski Dziecięcej w Kraśniku, rozegrany zostanie na stadion kraśnickiego MOSiR. Pełnego składu zespołu RAP-u nie znamy, ale wiadomo, że na boisko wybiegną m.in. Musiał, Koroliow i Jakimowicz.

Początek meczu o godzinie 14.00. Będzie on doskonałą okazją do tego, by na własne oczy zobaczyć jak na boisku radzą sobie ci, których znamy ze szklanego ekranu.
A jak wspomnieliśmy na wstępie wśród gwiazd będzie między innymi Jarosław Jakimowicz, którego już kilka tygodnie temu mieli okazję w roli piłkarza oglądać annopolanie. Jakimowicz znany jest między innymi z roli ?Cichego? w filmie ?Młode Wilki? w reżyserii Jarosława Żamojdy, ale także z wielu seriali. Pojawiał się między innymi w ?Złotopolskich?, ?Klanie?, ?Na dobre i na złe?, ?Pierwszej miłość?. Jest też zwycięzcą piątej edycji reality show Big Brother.
Tanecznym krokiem murawę powinien przemierzać między innymi Żora Koroliow. Widzowie pamiętają go z pewnością jako tancerza z TVN-owskiego ?Tańca z gwiazdami?, w którym w kolejnych edycjach był partnerem: Katarzyny Cerekwickiej, Isis Gee i Agnieszki Cegielskiej. Cztery lata temu był również uczestnikiem programu ?Jak oni śpiewają?. Wystąpił też w kilku telewizyjnych serialach: ?Egzamin z życia?, ?Tylko miłość?, ?Niania? czy ?Ojciec Mateusz?.
Młodą, ale już dobrze rozpoznawalna gwiazdą, która uświetni jubileusz istnienia naszej Wioski Dziecięcej jest Maciek Musiał. Miłośnicy seriali kojarzą go na pewno z takich produkcji jak "Ojciec Mateusz" czy "Rodzinka.pl".
Kogo jeszcze zobaczymy na boisku? O tym trzeba się przekonać wybierając się na stadion.