Tadrowski ze Stali zagra w II Pucharze Marszałka FIFA 21. Lubelskie 2020

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Przedstawiciele ośmiu klubów piłkarskich z Lubelszczyzny będą rywalizować w II Pucharze Marszałka FIFA 21. Lubelskie 2020. Podobnie jak przed rokiem w e-sportowej rozgrywce nie zabraknie zawodnika Stali Kraśnik. Tym razem będzie nim Julien Tadrowski.

Oprócz Tadrowskiego udział w zawodach wezmą: Przemysław Banaszek (Górnika Łęczna), Tomasz Zając (Wisła Puławy), Arkadiusz Bednarczyk (Motor Lublin), Dawid Salewski (Chełmianki Chełm), Dawid Kuliga (Avia Świdnik) oraz Arkadiusz Karolczuk (Orlęta Radzyń Podlaski). Turniej odbędzie się we wtorek 8 grudnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie.

Przypomnijmy, że przed rokiem reprezentantowi Stali, Jakubowi Zielińskiemu, poszło w rywalizacji bardzo dobrze. Zajął 2. miejsce.


Zobacz też:
Kuba Zieliński (Stal Kraśnik) na II miejscu w I Pucharze Marszałka FIFA 20


Dzisiaj odbyło się losowanie turniejowych grup. To kto z kim i grając jaką drużyną zmierzy się w pierwszej fazie zawodów wylosowali marszałek Jarosław Stawiarski oraz były reprezentant Polski i wicemistrz olimpijski, bramkarz Arkadiusz Onyszko. Wideokonferencję poprowadził dziennikarz sportowy Tomasz Jasina.

Julien Tadrowski zagra zespołem Hiszpanii, a trafił do grupy II w której zmierzy się z: Kuligą z Avii (Holandia), Salewskim z Chełmianki (Polsk) i Zającem z Wisły (Portugalia).