Ogłoszenie

MUKS CUP 2023 rozpoczęty. Pierwszy turniej wygrała AF Głusk

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wystartował cykl halowych turniejów piłkarskich organizowanych co roku przez MUKS Kraśnik. Przez kolejne weekendy w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 rywalizować będą piłkarskie zespoły z różnych kategorii wiekowych. W pierwszych zawodach, które odbyły się w sobotę 14 stycznia, zmierzyły się drużyny złożone z zawodników 14-letnich i młodszych. Zwyciężyła ekipa AF Głusk.

Najlepsza turniejowa ekipa wygrała 4 mecze i tylko w jednym pojedynku podzieliła się punktami z rywalem. Drugie miejsce zajął zespół Janowski Orlik, a na trzecim miejscu rywalizację zakończył zespół MUKS Granatowy, jedna z ekip gospodarzy. Oprócz wspomnianych w zawodach udział wzięli ULKS Dzierzkowice, Vrotkovia Wrotków oraz MUKS Czerwony.

Indywidualne wyróżnienia trafiły do: Oskara Chałabisia (Vrotkovia) – najlepszy bramkarz, Piotra Ciastka (ULKS Dzierzkowice) – najlepszy zawodnik oraz Wojciecha Rusińskiego (AF Głusk) – król strzelców. Puchary i statuetki wręczyli Konrad Szmyrgała – prezes MUKS oraz trener Dariusz Matysiak.

Zdjęcia z turnieju można obejrzeć tutaj.

Najnowsze ogłoszenia