Ogłoszenie

Biegacze SKB ciągle na "pudle"

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W ostatni weekend odbyło się kilka biegów m.in. pół- i ultra- maratońskich. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nich nasi biegacze ze Szkolnego Klubu Biegowego.

W  sobotę w Tomaszowie został rozegrany 7 Półmaraton Tomaszowski Pamięci Żołnierzy Września 1939. Na trudnej, momentami technicznie trasie, rewelacyjnie zaprezentował się Michał Biały z SKB. Wychowanek trenera  Piotra Białego  na ostatnich kilometrach uciekł zawodnikom z Ukrainy i    zdecydowanie zwyciężył z bardzo dobrym wynikiem – 1.09.45. Jest to nowy rekord życiowy Michała. W Tomaszowie dobrze zaprezentowali się także biegacze "Kraśnik Biega": Tomasz Iż był 36 m (czas 1.31.32 min), Tomasz Pędrak  - 37 m (1.31,49) a Leszek Dębniak - 61 (1:43:15). Dla Tomasza i Leszka był to bieg na których zrobili swoje życiówki na dystansie półmaratonu.

W sobotę 14 września w Mielniku na Podlasiu odbył się PGE Ultramaraton Nadbużański. 800 zawodników  miało do wyboru trzy biegi: Szmergiel, na 65 km,  Chazior na  35 km  i Szprot na 19km. W biegu Chazior na 35 km , który prowadził polnymi, leśnymi i gruntowymi drogami bardzo dobrze zaprezentował się Kamil Młynarz z SKB, który zajął II miejsce, dystans biegu pokonując w 2.32.20.

Dzień później, w niedzielę 15.09, w Gnieźnie został rozegrany półmaraton – 42 Bieg Lechitów.  Dobrze zaprezentował się w nim Paweł Raczyński zajmując 4 miejsce z wynikiem 1.11.40 min, co jest  jego nowym rekordem życiowy Pawła.

Na zdjęciu Michał Biały.

 

 

Najnowsze ogłoszenia