Ogłoszenie

Brąz Dominiki Wiśnewskiej – Ulfik i zwycięstwo drużynowe SKB na Mistrzostwach Polski

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Trwa świetna passa zawodników SKB Kraśnik w biegach górskich. Z brązowym medalem i zwycięstwem w klasyfikacji drużynowej wracają biegacze Szkolnego Klubu Biegowego z MP Seniorów w Biegu Alpejskim.

W niedzielę 9 sierpnia w Ludwikowicach Kłodzkich w ramach 11 Biegu na Wielką Sowę odbyły się 22 PZLA Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegu Alpejskim.

W kategorii kobiet o miłą niespodziankę postarała się Dominika Wiśniewska-Ulfik z SKB (na zdjęciu z trenerem Zbigniewem Białym), która zdobyła brązowy medal. Magdalena Wójcicka zajęła 12 miejsce i 5 miejsce w kategorii K 20. Mistrzynią Polski w Biegu Alpejskim została Martyna Masłowska z UKS Bystrzyca Kłodzka. 

W kategorii mężczyzn pod nieobecność wielokrotnego mistrza Polski w biegu alpejskim  Kamila Jastrzębskiego z SKB (przygotowuje się do 96 PZLA Mistrzostw Polski we Włocławku) zwyciężył Piotr Łobodziński  z LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża.  Michał Biały z SKB zajął 6 miejsce.  Kamil Młynarz był 19 i  5 w kategorii M - 30 i  Rafał Ulfik uplasował się  na 23 pozycji.

W klasyfikacji drużynowej (suma czasów 2 zawodników i 1 zawodniczki) najlepszym zespołem został  SKB Kraśnik zgłoszony w składzie: Michał Biały, Kamil Młynarz i Magdalena Wójcicka.

W ramach 11 Biegu na Wielką Sowę zostały rozegrane także Mistrzostwa Polski Lekarzy.  Dominika Wiśniewska – Ulfik z SKB do brązowego medalu MP dorzuciła złoty medal w tej klasyfikacji.

Złota drużyna MP z trenerem Zbigniewem Białym.

Najnowsze ogłoszenia