Ogłoszenie

Nocą, w górach i w upale. Biegacze SKB na trasach

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Trwa intensywny sezon biegowy. Na trasach nie zabrakło zawodników Szkolnego Klubu Biegowego, którzy startowali w kilku imprezach z sukcesami.

IV  miejsce  Magdaleny Wójcickiej w   8 Białystok Półmaraton  Nocą

2,5 tysiąca osób w 5 seriach stanęło w sobotę (19.06) na starcie 8. PKO Nocnego Białystok Półmaratonu.  Zawodnicy mieli do pokonania dwie pętle na dystansie 21.1 km.

W kategorii kobiet zwyciężyła  Ukrainka Valentyna Veretska z czasem – 1.18.41. Bardo dobrze zaprezentowała się wychowanka trenera Zbigniewa Białego, Magdalena Wójcicka która zajęła 4 miejsce Open, drugie miejsce w kategorii  K-20   i... 3 miejsce w kategorii najlepsza Polka. Wielkie brawa dla Magdy, która w 30 stopniowym upale przebiegła 21.1 km w 1.29.16 min.

II miejsce Dominiki Wiśniewskiej – Ulfik  w Murzasichle

Do wysokiej formy  wraca  Dominika Wiśniewska – Ulfik . W biegu górskim Sichlańska Piętnastka w Murzasichle Dominika na ok. 15 km trasie zajęła drugie miejsce w kategorii kobiet.

i …..II miejsce Michała  Orła w Warszawie

W Warszawie rozegrano  38. Bielański Bieg Chomiczówki.  Bardzo dobrze zaprezentował się  Michał Orzeł  z SKB, który  zajął  drugie miejsce z czasem 50.46 min. Zwyciężył Piotr Parafianowicz  z UNTS Warszawa  (50,28 min).

foto główne Idea Photography

Najnowsze ogłoszenia