Ogłoszenie

Michał Biały Mistrzem Województwa. Kamil Młynarz z kompletem pierwszych miejsc

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Co bieg to sukces - tak można by podsumować ostatnie starty dwóch zawodników Szkolnego Klubu Biegowego z Kraśnika.

W sobotę 18.09  w Tomaszowie odbył się  X Półmaraton Tomaszowski Pamięci Żołnierzy Września 1939.  Bardzo dobrze zaprezentował się Michał Biały z SKB Kraśnik (na zdjęciu), który zwyciężył i pokonał dystans 21.1 km w 1.12.00. W ramach tej imprezy rozegrano także Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Półmaratonie. Michał Biały więc został jednocześnie mistrzem województwa w półmaratonie.

W  Piasecznie 09.09 odbył się mityng Mazovia Track Cup –Memoriał Józefa Nojego i Stanisława Marusarza. Po raz kolejny w tym sezonie bardzo dobrze zaprezentował się Kamil Młynarz z SKB Kraśnik, który zwyciężył  w biegu na 1500 m   - 3.56.65 min. Ponad tydzień później w sobotę 18.09 odbyła się impreza Ultramaraton Nadbużański w ramach której zorganizowano Bieg Szprot na 19 km. Także w nim I miejsce zajął Młynarz.

Następnego dnia pobiegł on - tym razem na bieżni - w biegu na 3000 m w ramach imprezy Warsaw Track Cup. Zwyciężył z czasem 8.44.34 zajmując też w pierwsze miejsce w klasyfikacji łącznej całego cyklu.

Najnowsze ogłoszenia