Ogłoszenie

SKB na biegowych trasach

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Początek maja to zawsze wysyp różnego rodzaju zawodów biegowych. W kilku z nich z sukcesami wystartowali biegacze ze Szkolnego Klubu Biegowego.

Tarnobrzeski Bieg Siarkowca

W   Tarnobrzegu odbył się 41 Tarnobrzeski Bieg Siarkowca TRIADA TSSE EURO-PARK WISŁOSAN. W biegu głównym na dystansie 10 km zawodnicy  wystartowali ze Strefy Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan a rywalizację kończyli na Placu Bartosza Głowackiego. Zwyciężył faworyt Sylwester Lepiarz z  Ostrowca  Świętokrzyskiego. Michał Biały z SKB zajął 5 miejsce z czasem 32:06 (nowy rekord życiowy  na szosie), a Tomasz Liwak był 14. w kategorii M40 (40:03). Bieg ukończyło 179 zawodników.

II miejsce Michała Białego w Puławach

Na stadionie miejskim w Puławach 3 maja odbyły się „Ogólnopolskie uliczno-przełajowe biegi o błękitną wstęgę Wisły”. Na starcie pojawiło się ponad dwustu zawodników w różnych kategoriach wiekowych.

W  biegu głównym  na dystansie 10 km wygrał Andrzej Starzyński z Kurowa – AZS UMCS Lublin – 32.22 min.  Drugie miejsce zajął Michał Biały z czasem 33.29 min.

Kamil Młynarz zwycięża w Działdowie

W Działdowie  z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-Maja odbył się mityng lekkoatletyczny. W biegu na dystansie 1500m zwyciężył Kamil Młynarz z  SKB z czasem 4:04.39 min.

Najnowsze ogłoszenia