Ogłoszenie

Siatkarze amatorzy zagrają o Puchar Wójta Gminy Dzierzkowice

Siatkówka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dorosłych mieszkańców aktywnie uprawiających sport na poziomie amatorskim w naszym powiecie i nie tylko nie brakuje. Jedną z popularnych dyscyplin w tym względzie jest siatkówka. Dziewięć amatorskich teamów siatkarskich w niedzielę 19 marca będzie walczyć o Puchar Wójta Gminy Dzierzkowice.

Wśród drużyn, które wezmą udział w zawodach, znajdą się ekipy z Dzierzkowic, Kraśnika, Urzędowa, Trzydnika, ale także zespoły ze Zdziłowic, Godziszowa, Krasnegostawu czy Chełma. Mecze rozgrywane będą w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych im. Batalionów Chłopskich w Terpentynie.

Organizatorami zawodów są AKS Amatorski Klub Sportowy we współpracy z Gmina Dzierzkowice KSS Bebek Jedynka. Patronat nad imprezą sprawuje wójt Marcin Gąsiorowski.

Głównym sponsorem turnieju jest firma Ekoland Odbiór Odpadów Komunalnych Kraśnik . Jego organizacja jest możliwa także dzięki wsparciu firm: Telefony Fabryczny, Angielski Helen Doron Kraśnik, CCHiK Piotr Kawęcki - Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji, Bawex - produkcja mebli oraz Sprytna Kuchnia / jesz ile chcesz / Kraśnik

 

Turniejowa rywalizacja rozpocznie się około godz. 9:00. Zachęcamy do kibicowania.

Najnowsze ogłoszenia