Ogłoszenie

W ostatni weekend kwietnia na Pomorzu Zachodnim odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach kobiet. Bardzo dobrze zaprezentowała się podczas tej imprezy zapaśniczka LUKS Suples Kraśnik Agnieszka Bryczek. Zdobyła brązowy medal.

Około 300 zawodników z kilkunastu klubów z całej Polski wzięło udział w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Midoriyama Cup 2023. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się na nim zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Chidori, a wśród nich przedstawiciele jego kraśnickiej sekcji.

W miniony weekend (18-19 lutego) w Lublinie odbył się X Turniej Ziemi Lubelskiej w Boksie. Z dobrej strony pokazali się podczas niego zawodnicy Klubu Sportowego „Za Bramą” Kraśnik. Złoty medal wywalczył Kryspin Sawecki, a srebrny Miłosz Winiarski.

W dniach 25-27.11.2022 w Staszowie odbył się Puchar Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym. Zaprezentowało się podczas niego 5 zawodników L.U.K.S Suples Kraśnik i Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku. 3 wróciło z zawodów z medalami.

Więcej artykułów…

Najnowsze ogłoszenia