Po raz ósmy w Kraśniku wystartuje "Maraton Kolarski Atol-Bike MTB". Główny wyścig odbędzie się po dobrze znanej z poprzednich lat leśnej trasie wokół Kraśnika Fabrycznego w niedzielę 5 września.

Już w najbliższą niedzielę wystartuje „VII Ogólnopolski Maraton Kolarski MTB o PUCHAR MINISTRA SPORTU i NAGRODY BURMISTRZA KRAŚNIKA, Wybieram kolarstwo - wykluczam nałogi”. Do soboty 5 września można się jeszcze zapisywać by wystartować w wyścigu.

Bike Team Kraśnik zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy "Przywitanie lata", który odbędzie się w niedzielę 5 lipca. Zapisy trwają do czwartku 2 lipca.  Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie, a honorowy patronat objął Marszałek Województwa Lubelskiego. Impreza odbędzie się przy współpracy MOSiR i Miasta Kraśnik.

Po raz siódmy w Kraśniku spotkali się kolarze MTB by ścigać się na malowniczych lokalnych trasach powiatu kraśnickiego. Ponad dwustu zawodników zdecydowało się na start na dwóch dystansach w niedzielnych zawodach, kończąc je z uśmiechem na ustach.

To byłą pierwsza tego typu impreza w Kraśniku. Na jej starcie stanęli wszyscy ci, którzy uważali, że mogą powalczyć o miano "Silnej nogi" w sprinterskich zawodach kolarskich. Odbyły się one na łączniku pomiędzy ulicą Konopnickiej i Granicznej.

Ponad trzystu startujących na różnych dystansach i kategoriach wiekowych w niedzielę 8 września przejechało malowniczymi trasami naszego powiatu w VI Ogólnopolskim Maratonie ATOL BIKE MTB. Najlepsi wyjechali z pucharami Ministra Sportu i Turystyki.

Więcej artykułów…