Drużyna „Sto Lat” najlepsza podczas Charytatywnego Turnieju w Siatkonogę. Foto

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Team o nazwie „Sto Lat” w składzie Damian Pietroń, Daniel Szewc i Karol Iwanowicz zdobył główne trofeum Charytatywnego Turnieju w Siatkonogę, który odbył się dzisiaj (23 grudnia) w Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kraśniku. Zwycięzcami mogą czuć się jednak wszyscy ci którzy w imprezie wystąpili oraz ci, którzy w różny sposób się w nią zaangażowali. Dzięki nim niełatwe życie podopiecznych kraśnickiego Domu Dziecka będzie nieco radośniejsze.

W finale turnieju, w którym rywalizowało 21 zespołów, trio Pietroń – Szewc – Iwanowicz pokonało drużynę MUKS Kraśnik, którą tworzyli Paweł Zięba, Damian Szymański, Marcel Kotwica i Konrad Szmyrgała. Trzecie miejsce zajął natomiast Meksyk Team (Michał Wawryszczuk, Marcin Michota i Michał Kowalczyk), a tuż za podium rywalizację zakończyły Cieplaki (Arkadiusz Maj, Krzysztof Mazur, Jakub Gajewski, Tomasz Ryczek). Tytuł MVP turnieju trafił do Damiana Szymańskiego. Trofea wręczyli starosta Krzysztof Staruch i dyrektor SP 5 Barbara Grasińska-Ciereszko oraz organizatorzy zawodów Daniel Szewc i Jarosław Gąszczyk.

 

 

 

Turniejowi towarzyszyła licytacja ciekawych sportowych i nie tylko fantów. Co warto podkreślić chętnych do włączenia się w nią nie brakowało i dzięki temu udało się zebrać pokaźną sumę. Dołożyli się do niej w znaczący sposób między innymi, aktywnie uczestnicząc w licytacjach, przedstawiciele władz samorządowych: marszałek województwa Jarosław Stawiarski, burmistrz Wojciech Wilk, wicestarosta Karol Rychlewski a także zawodnicy biorący udział w turnieju – Damian Szymański, Marcel Kotwica, Tomek Ryczek.

 

 

Całość środków zebranych w ramach turnieju zostanie wykorzystana na zakupy na potrzeby podopiecznych kraśnickiego Domu Dziecka. Dodatkowo stół do ping-ponga ufundował Powiat Kraśnicki, a piłkarzyki Miasto Kraśnik.

 

Na zdjęciu na górze tekstu finaliści turnieju. 

Nasz obszerny fotoreportaż z turnieju możecie zobaczyć tutaj.