Triumf Andrzeja Trynkiewicza w Lidze Łuczniczej "Wschodni Szlak"

Pozostałe dyscypliny

Minionej soboty odbył się ostatni z cyklu 4 turniejów rozgrywanych w ramach tegorocznej edycji Ligi Łuczniczej "Wschodni Szlak". Doskonale spisał się podczas niego kraśniczanin Andrzej Trynkiewicz, który nie tylko po raz kolejny stanął na podium, ale także wygrał całą ligową rywalizację w kategorii łuku tradycyjnego bez półki.

Wspomniane zawody odbyły się 9 października pod hasłem „Duch Puszczy 3D”, a zorganizowało je stowarzyszenie AMM Archery. Łucznicy rywalizowali w Wasilkowie na terenie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej oraz Nadleśnictwa Dojlidy.

Andrzej Trynkiewicz tym razem w swojej kategorii zajął 2. miejsce. Na 1. stopniu podium spośród zawodników posługujących się łukami tradycyjnymi stanął tym razem Piotr Żymuła z Grupy Łuczniczej Rozembark, a trzeci był Mariusz Kozik z Lubelskiej Grupy Łuczniczej.

W całym cyklu Ligi Łuczniczej Wschodni Szlak kraśniczanin był najlepszy w kategorii łuku tradycyjnego bez półki, mając na swoim koncie dwie wygrane i dwa 2. miejsca.