Ogłoszenie

IV Charytatywny Turniej w Siatkonogę. Drużyny zgłoszone, w sobotę gramy

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sobota 18 grudnia, godzina 9:00, Hala Sportowa im. Arkadiusza Gołasia przy Szkole Podstawowej nr 5 – tylko kilka dni dzieli nas od IV Charytatywnego Turnieju w Siatkonogę. Poznaliśmy drużyny które przystąpią do rywalizacji. Od pewnego czasu na fecebooku trwają już licytacje, które odbywają się w ramach akcji charytatywnej towarzyszącej zawodom.

W turnieju udział weźmie 18 drużyn. Najpierw zagrają one z podziałem na 3 grupy systemem każdy z każdy, a później najlepsze ekipy zmierza się w fazie play off. Emocji z pewnością będzie dużo. Zagrają między innymi Rafal Król (Motor Lublin), Kamil Król (Opolanin Opole Lubelskie), Piotr Dajos (Hetman Zamość), Arkadiusz Maj i Ernest Skrzyński (obaj Orlęta Radzyń Podlaski). Będą również dwie najlepsze ekipy z ubiegłego roku – Developer z Ostrowca Świętokrzyskiego (2. m w 2020 r.) oraz ubiegłoroczni zwycięzcy: Jakub Gajewski, Damian Pietroń i Filip Drozd. Ci ostatni, uzupełnieni o Pawła Cholewińskiego, tym razem zagrają w barwach KSS Bebek Jedynka. Młodszym kolegom szyki będą próbowali pokrzyżować m.in. oldboye, czyli ekipy Stanisława Bijaka i Wojciecha Stopy.

Co warto podkreślić, po raz pierwszy w zawodach zagra także żeńska drużyna. Tworzyć ją będą młode zawodniczki Górnika Łęczna, a wśród nich Nikola Dębińska - młodzieżowa reprezentantka Polski (U19), była uczennica kraśnickiej „Piątki” i wychowanka MUKS Kraśnik.

Głównym organizatorem zawodów jest kraśnicka Szkoła Podstawowa nr 5. Patronat nad imprezą sprawuje burmistrz Kraśnika Wojciech Wilk, a jednym z zawodników, który promuje turniej jest Damian Szymański (reprezentacja Polski, AEK Ateny).

Przypominamy, że rywalizacji sportowej towarzyszy zbiórka charytatywna. Tym razem środki zbierane są na protezę dla Pawła Hreszczyka, który stracił nogę w wypadku komunikacyjnym, oraz na rehabilitację 14-letniego Oliwiera Rybińskiego (zespół Smitha, Lemlego i Opitza, mózgowe porażenie dziecięce). Wsparcie otrzymają także podopieczni kraśnickiego Domu Dziecka.

Na facebookowym profilu pomysłodawcy imprezy Daniela Szewca już prowadzone są licytacje atrakcyjnych sportowych fantów: koszulek z autografami znanych zawodników, piłek, voucherów na mecze itd. Finał licytacji odbędzie się podczas turnieju po godz. 13:00. Wsparcie można przekazywać na konto Rady Rodziców przy SP 5 ul. Popiełuszki 1, 23-204 Kraśnik (nr konta 89 1020 3235 0000 5802 0129 5716) z adnotacją: wpłata na IV Charytatywny Turniej w Siatkonogę. Zachęcamy do włączenia się.

 

Regulamin turnieju i karty zgłoszenia: http://krasnik24.pl/image2/REGULAMIN-i-KARTY-ZGOSZENIA-Siatkonoga-2021.pdf

Harmonogram meczów: http://krasnik24.pl/image2/HARMONOGRAM_GIER_-_Siatkonoga_2021.pdf

 

Najnowsze ogłoszenia