Ogłoszenie

Świątecznie przy tenisowych stołach

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W najbliższy weekend 17 i 18 grudnia br. w Kraśniku zostanie rozegrany 7. Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2022.

Te prestiżowe zawody są największą pingpongową imprezą dla dzieci i młodzieży w naszym województwie i jedną z największych w kraju. W tym roku podczas zawodów wystąpią akcenty solidarności sportowców, działaczy sportowych i kibiców z walczącą o Niepodległość Ukrainą, a turniejowi towarzyszyć będzie hasło "STOP WAR".

Zawody odbędą się w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku przy ulicy Urzędowskiej 10. Weźmie w nich udział ok. 200 zawodników z całego kraju oraz młodzi tenisiści stołowi z Kijowa, Lwowa i Łucka, którzy będą rywalizować w kategoriach żaków, młodzików i kadetów. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Jarosława Stawiarskiego, Burmistrza Miasta Kraśnik Pana Wojciecha Wilka oraz Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Organizatorem turnieju jest Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik.

Uroczyste otwarcie z udziałem parlamentarzystów, władz rządowych, samorządowych i sportowych zaplanowano na sobotę 17 grudnia, na godzinę 9.30.

Wszystkich sympatyków tenisa stołowego serdecznie  zapraszamy do obserwowania zmagań na najwyższym poziomie przy zielonych stołach.

Turniej jest realizowany dzięki finansowemu wsparciu Partnera Strategicznego - Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz współpracy z Województwem Lubelskim, Miastem Kraśnik i Powiatem Kraśnickim. Oficjalnymi sponsorami zawodów zostali: "Butterfly", Ekoland Polska S.A. oraz PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna.

 

Najnowsze ogłoszenia