Ogłoszenie

Agata Suszko czwartą zawodniczką w Mistrzostwach Europy w Fitness i Kulturystyce

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W miniony weekend w Santa Susana w Hiszpanii odbyły się Mistrzostwa Europy w Fitness i Kulturystyce. Wyśmienicie zaprezentowała się podczas tej imprezy annopolanka Agata Suszko. Zajęła 4. miejsce w fitness artystycznym seniorek do 163 cm.

To bardzo duży sukces młodej zawodniczki, na co dzień trenującej w klubie UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski. Agata ma dopiero 16 lat, a już startowała w kategorii seniorek i otarła się o podium. I to w konkurencji fitness artystycznego, gdzie oceniane są układ taneczny i sylwetka, a rywalizacja jest naprawdę bardzo duża.

- To przepiękna konkurencja, ale okazuje się że staje się uwielbiana przez większość zawodniczek trenujących fitness. W konkurencji tej nie można wykonywać żadnych akrobatycznych elementów, a nawet większości siłowych. Za to musi być pokazana lekkość w układzie dowolnym, taneczność, rozciągnięcie i przede wszystkim trzeba pokazać, że to co się tańczy na scenie, to się robi z serca. I wszystkie te cechy ma Agatka – komentuje udział swojej podopiecznej w mistrzostwach trenerka Joanna Kępa.

W kwietniu w tej samej konkurencji Agata sięgnęła po brązowy medal Mistrzostw Polski. Biorąc pod uwagę talent i pracowitość annopolanki można być pewnym, że jeszcze nie raz swoimi występami i sukcesami da nam powody do radości.

Najnowsze ogłoszenia