Niespokojnie przed świętami na kraśnickich drogach

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

wypadek_12Tragicznie rozpoczął się świąteczny weekend na drogach powiatu kraśnickiego. Tylko w ciągu ostatniej doby doszło do trzech zdarzeń drogowych. Stan dwojga uczestników jest ciężki. Apelujemy do kierowców o ostrożność i rozsądną jazdę.

 

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku  ustalają okoliczności zdarzenia drogowego  w miejscowości  Polichna Czwarta , który miał miejsce wczoraj o  godzinie  19:00.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym marki Opel  Vectra, 33- letni mieszkaniec Kraśnika  nie zachował należytej ostrożności, wpadł w poślizg w wyniku czego uderzył w drzewo - informuje Sylwia Kozik z kraśnickiej komendy Policji. -  W wyniku zdarzenia w szpitalu  w stanie ciężkim przebywa kierujący pojazdem oraz 3-letnie dziecko.

Do następnego zdarzenia doszło w Kraśniku  o godzinie 1 w nocy.

- Kierujący pojazdem  Ford Focus na łuku drogi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki Daf. Kierujący pojazdem ciężarowym, obywatel Białorusi, aby uniknąć zderzenia zjechał na pobocze, w wyniku czego jego samochód wraz z naczepą przewrócił się na bok i znalazł się w rowie - poinformowała nas policja.

Kierujący nie doznał obrażeń, był trzeźwy. Mniej szczęścia mieli  jadący fordem. Trafili oni do szpitala na obserwację. Ruch pojazdów odbywał się wahadłowo.

W obu przypadkach trwają czynności  zmierzające do ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności wypadków.

Dziś o godzinie 9  na ul. Urzędowskiej w Kraśniku doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Kierujący samochodem Fiat  Punto nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Fiatowi Stilo w wyniku czego doszło do zderzenia.  Poszkodowana kobieta kierująca Fiatem Stilo trafiła do szpitala.  Na szczęście okazało się, ze nie doznała poważnych obrażeń.

Razem z policją apelujemy do kierowców o rozsądną jazdę.

 

wypadek_11

 

wypadek_13