Uwaga! Czołowe zderzenie dwóch busów na DK 19 przed Kraśnikiem

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

wypadek_las_pulankowice_2
foto KPP Kraśnik za lublin112.pl
Do wypadku, czołowego zdarzenia dwóch busów, doszło na odcinku drogi krajowej nr 19 między Kraśnikiem a Pułankowicami przed godziną 15:00. W jego wyniku trzy osoby zostały ranne. Jedna śmigłowcem została przetransportowana do Lublina.

 

Policjanci badają jeszcze na miejscu okoliczności zdarzenia. Jeden pas drogi wciąż jest zablokowany. Oględziny mogą potrwać mniej więcej do godziny 17:30.

wypadel_las_pulankowice_1
foto KPP Kraśnik za lublin112.pl

Jak napisaliśmy na wstępie, w wyniku czołowego zderzenia dwóch busów, były to pojazdy towarowe nie pasażerskie, trzy osoby zostały ranne. Jeden z kierowców śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie miał założonych pasów bezpieczeństwa. Pas był zapięty za jego plecami.

 

Aktualizacja:

wypadek_las_pulankowice_3
foto KPP Kraśnik za lublin112.pl
Jak informuje portal lublin112.pl, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem dostawczym młody mężczyzna, jadąc w kierunku Lublina, nagle zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka innym samochodem dostawczym. Sprawca wypadku, 24-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, niestety zmarł.