Święta w powiecie: Wymuszone pierwszeństwo na skrzyżowaniu i pożar domu

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jak powiedzieli nam policjanci święta upłynęły w powiecie w miarę spokojnie. Nie obyło się jednak bez wyjazdów służb ratunkowych. W świąteczną niedzielę ok. godz. 14 na skrzyżowaniu ulic K. Wyszyńskiego i Sikorskiego zderzyły się dwa samochody, a w Liśniku spalił się dach domu.

Jak się okazało powodem pierwszego zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę jednego z samochodów. Na miejscu interweniowała policja i straż pożarna. Według ustaleń policjantów sprawcą kolizji był kierowca samochodu marki Renault Scenic. Kierujący został ukarany przez policje 500 złotowym mandatem.
Na obecną chwilę nie wiadomo natomiast co było przyczyną pożaru, który w niedzielę ok. godz. 18 wybuchł w Liśniku. Jak się dowiedzieliśmy straż zawiadomił gospodarz, który będąc na podwórku zauważył ogień na dachu swojego domu.
Pożar gasiły jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Liśnika Dużego, Wólki Gościeradowskiej, Suchodołów, OSP Gościeradów, a także z PSP Kraśnik. Spaleniu uległ dach i poddasze domu.
W naszej galerii można zobaczyć zdjęcia z obydwu tych zdarzeń, które otrzymaliśmy od naszych czytelników: Pitera i Tomasza. Dziękujemy.