Ukradł 3 balsamy po goleniu, złapał go policjant będący po służbie

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Łup wartości 70 zł w postaci trzech balsamów po goleniu wyniósł z jednego z kraśnickich marketów nieuczciwy klient. Nie zdążył jednak ani z niego skorzystać, ani spieniężyć. Zauważył go i zatrzymał będący po służbie policjant.

Do zdarzenia doszło wczoraj (16 czerwca) 0koło godziny 15:00. Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że jakiś mężczyzna zabrał z półki sklepowej marketu przy ul. Urzędowskiej trzy balsamy po goleniu i wybiegł nie płacąc za towar. Produkty warte były łącznie 70 zł.

- Uciekającego w kierunku parkingu mężczyznę zauważył przechodzący tamtędy, będący po służbie, policjant z kraśnickiej komendy. Funkcjonariusz od razu podjął pościg i po chwili sprawca znalazł się w jego rękach. Sprawca został przekazany umundurowanym stróżom prawa - informuje aspirant Marta Winiarczyk-Bigos z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

 Zatrzymany, 37 – letni mieszkaniec Kraśnika, znany jest policjantom i notowany był wcześniej za podobne czyny. Mężczyzna przyznał się do popełnienia kradzieży. Towar w stanie nienaruszonym zwrócił do sklepu.