Blinów Drugi: 63-LATEK PRZEJECHANY PRZEZ CIĄGNIK ROLNICZY

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W trakcie prac polowych 63-letni mężczyzna został przejechany przez własny traktor. Poszkodowany wykonując prace polowe pozostawił włączony traktor na wzniesieniu terenu, w pewnym momencie zauważył, że maszyna ruszyła i stacza się z pochyłości. Mężczyzna usiłował wskoczyć do kabiny aby zatrzymać pojazd jednak stracił równowagę i został najechany tylnym kołem. Rannego, leżącego na polu odnalazła żona i wezwała pogotowie.

Wczoraj (wtorek 9.08) po godz. 17.00 policjanci z Kraśnika zostali skierowani na miejsce zdarzenia do miejscowości Blinów Drugi.

- Policjanci na miejscu ustalili, że poszkodowany wykonując prace polowe pozostawił włączony traktor na wzniesieniu, w pewnym momencie zauważył, że maszyna ruszyła i zaczęła zjeżdżać w dół po pochyłym terenie. Mężczyzna usiłował wskoczyć do kabiny aby zatrzymać pojazd jednak stracił równowagę i został przejechany tylnym kołem – relacjonuje Janusz Majewski z kraśnickiej komendy policji.

Rannego, leżącego na polu odnalazła żona i wezwała pogotowie. Mężczyzna z obrażeniami klatki piersiowej trafił do szpitala.

 

- W związku z coraz częstszymi zdarzeniami związanymi z pracami polowymi i obsługą maszyn rolniczych apelujemy o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności – zwracają uwagę policjanci.