Wypadek w Obrokach. Najechał na tył skody

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Najechanie na tył pojazdu skręcającego w lewo było przyczyną zdarzenia drogowego na krajowej 19 w miejscowości Obroki. Kierujący dostawczym citroenem nie zauważył wykonującego manewr skrętu w lewo i uderzył w tył skody. Trzy osoby - kierowca i pasażerowie skody trafili do szpitala na badania.

W poniedziałek 22.08 przed południem na drodze krajowej nr 19 w Obrokach doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Z ustaleń policjantów prowadzących czynności na miejscu wypadku wynika, że kierujący citroenem jadąc od Kraśnika nie zauważył manewru skrętu w lewo poprzedzającej go skody. Doszło do uderzenia w tył pojazdu oczekującego na możliwość wykonania skrętu.

W uderzonej skodzie jechały trzy osoby, wszystkie trafiły do szpitala na badania. Ze wstępnych ustaleń wynika, że życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo, kierowca dostawczego citroena nie doznał obrażeń. 

Na miejscu zdarzenia wprowadzony został ruch wahadłowy do czasu zabezpieczenia śladów i zakończenia czynności wyjaśniających.  Miejsce wypadku zabezpieczyli strażacy, pomagając policjantom w kierowaniu ruchem i uprzątnięciu miejsca zdarzenia.