Annopol. Diler narkotyków w rękach policji

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Policjanci z Komisariatu Policji w Annopolu wraz z kryminalnymi z Kraśnika zatrzymali mężczyznę podejrzanego o udzielanie i sprzedaż środków odurzających i substancji psychotropowych. Diler w działał na terenie gmin Annopol i Gościeradów m.in. pod szkołami i w trakcie imprez.

- Policjanci z Annopola prowadzili czynności mające na celu ustalenie i ujęcie dilera narkotyków na terenie gmin Annopol i Gościeradów. Z zebranych informacji operacyjnych wynikało, że rozprowadza on środki odurzające w pobliżu szkół, na młodzieżowych imprezach, ogniskach, jak również przywozi narkotyki na zamówienie. Jak ustalili policjanci sprawca nigdy nie rozprowadzał dużych ilości, handlował i udzielał narkotyki w postaci gotowych, jednorazowych działek - informuje rzecznik kraśnickiej policji asp.szt. Janusz Majewski.

Postępowanie doprowadziło do zatrzymania 31-letniego mieszkańca gm. Annopol. W miejscu zamieszkania podejrzanego funkcjonariusze ujawnili niewielką ilość jednego z narkotyków -  mefedronu. Ustalili również osoby, które kupowały od  zatrzymanego narkotyki, jak również osoby którym mężczyzna udzielał środków odurzających. Wśród tych osób są małoletni.

Teraz 31-latek za swoje postępowanie odpowie przed Sądem. Mężczyźnie grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.