Najlepsi piłkarze wśród strażaków są z OSP Trzydnik Duży. FOTO

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tak jak zapowiadaliśmy, wczoraj (w sobotę 3 grudnia) w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku odbył się I Turniej Piłki Nożnej Halowej "STRAŻAKÓW" o Puchar Starosty Kraśnickiego 2016. Tytuł najlepszych piłkarzy wśród strażaków trafił do drużyny z OSP Trzydnik Duży.

Na co dzień blisko ze sobą współpracują ratując życie i dobytek mieszkańców powiatu kraśnickiego, ale wczoraj stanęli na przeciwko siebie jako rywale. I nikt nogi nie odstawiał, choć oczywiście walczono w duchu fair play.

10 drużyn zmierzyło się w sobotę w I Turnieju Piłki Nożnej Halowej "STRAŻAKÓW" o Puchar Starosty Kraśnickiego 2016. Do rywalizacji przystąpiły zespoły reprezentujące OSP: Dzierzkowice, Urzędów, Trzydnik Duży, Annopol, Szastarka, Wilkołaz, Zakrzówek, Gościeradów, Stróża oraz Miejska OSP Kraśnik.

 

 

Turniej wygrała, i tym samym odebrała puchar z rąk starosty Andrzeja Maja, piłkarska ekipa z Trzydnika Dużego. Drugie miejsce zajął team z OSP Stróża, a trzecie drużyna z OSP z Blinowa.

Tytuł króla strzelców powędrował do dwóch zawodników - Sebastiana Sołtysa z OSP Trzydnik Duży i Pawła Zielińskiego z OSP Stróża. Obaj strzelili po 8 bramek.

 

Nasze zdjęcia z kilku turniejowych meczów możecie zobaczyć tutaj.