Drzewo spadło na samochód

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W piątek na terenie powiatu kraśnickiego wystąpiły silne podmuchy wiatru. jednym z ich efektów było przewrócone na jeden z samochód drzewo na szczęści nikt w wyniku tego zdarzenia nie ucierpiał.

W piątek po godzinie 13.00 patrol z dzielnicy „fabrycznej” został skierowany do zdarzenia gdzie wiatr spowodował upadek drzewa na osobową toyotę.

Służby meteorologiczne wcześniej zapowiadały wystąpienie mocniejszych podmuchów wiatru tego dnia. Prognoza się sprawdziła, wskutek czego doszło do niebezpiecznego zdarzenia.

- Jak ustalili wezwani na prywatną posesję policjanci z kraśnickiego komisariatu, pod wpływem wiatru na zaparkowany samochód osobowy marki toyota runęło drzewo z sąsiedniej działki, uszkadzając zarówno przęsło ogrodzenia jak i pojazd. - relacjonuje mł. asp. Paweł Cieliczko z kraśnickiej komendy.

Na szczęście ani w pojeździe ani w jego otoczeniu nie znajdowały się żadne osoby, dzięki czemu nikt nie ucierpiał.

- Apelujemy o ostrożność w przypadku występowania podobnej aury, unikajmy parkowania pod drzewami bądź innymi niebezpiecznymi elementami, a także unikajmy spacerów, tak aby nie narażać swojego życia i zdrowia. - przestrzegają policjanci.