Ogłoszenie

Zjechała na przeciwległy pas, zderzyła się z renault

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W niedzielę 24 października na ul. Urzędowskiej miał miejsce groźnie wyglądający wypadek. Kierująca KIĄ w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka Renault. Zakleszczoną w samochodzie kobietę musieli wydostać strażacy, po czym trafiła ona do szpitala. Obie kierujące były trzeźwe.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę na ulicy Urzędowskiej w Kraśniku około godziny 14.30.

- Kraśniccy policjanci zastali na miejscu dwa uszkodzone pojazdy. - mówi młodszy aspirant Paweł  Cieliczko - Z osobowego renault strażacy wyciągali zakleszczoną kobietę.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca KIĄ 38-letnia mieszkanka Lublina, podróżowała z dwójką dzieci ulicą Urzędowską w Kraśniku. W pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka osobowym renault. Kierująca renault 42-latka z gminy Kraśnik trafiła do szpitala. Policjanci wykonali oględziny z udziałem technika kryminalistyki, ruch odbywał się wahadłowo. Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Obie kierujące były trzeźwe. Trwa ustalanie szczegółowych przyczyn tego zdarzenia.

Policjanci apelują o ostrożność i przypominają o zmiennych warunkach atmosferycznych mających wpływ na koncentrację.

 

Najnowsze ogłoszenia