Ogłoszenie

Nie ustąpił pierwszeństwa, pasażerka zmarła w szpitalu

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Mimo udzielonej pomocy medycznej 64-letnia uczestniczka wypadku w Annopolu zmarła w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Wstępne ustalenia wskazują na to, że jechała jako pasażerka z 25 letnim kierowcą samochodem Suzuki. 25 latek wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka Volkswagenowi, co doprowadziło do zderzenia. Obaj kierowcy byli trzeźwi, trwa ustalanie przyczyn.

Do zdarzenia doszło w czwartek 22 grudnia przed godziną 9.00 w Annopolu na drodze krajowej 74.

- Wstępne ustalenia wskazują na to, że 25-letni mieszkaniec gminy Zawichost, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka Volkswagenowi którym kierował 22 latek z gminy Annopol. - informuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko.

Volkswagen uderzył w bok Suzuki w wyniku czego obrażeń doznała 64-letnia pasażerka. Niestety mimo udzielonej jej pomocy medycznej zmarła w szpitalu.

Zwłoki zostały na polecenie prokuratora przetransportowane do zakładu medycyny sądowej. Śledczy wykonali oględziny z udziałem technika kryminalistyki, na miejsce skierowano również biegłego z zakresu motoryzacji. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Najnowsze ogłoszenia