Ogłoszenie

Chciał wyładować złość ale pomylił samochody

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nietypowo chciał dokuczyć osobie z którą miał konflikt 21-letni mieszkaniec Kraśnika. Ale okazało się, że pomylił pojazdy. Teraz słono za to zapłaci.

Kraśniccy policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Kraśnika o tym, że ktoś uszkodził jego samochód marki Skoda. Na miejscu funkcjonariusze wraz z policyjnym technikiem kryminalistyki wykonali oględziny uszkodzonego pojazdu.

- W wyniku działań kryminalnych udało się ustalić, że 21-letni mieszkaniec Kraśnika podjechał swoim samochodem, wysiadł z niego i zaczął kopać w drzwi oraz skakać po masce Skody, a następnie odjechał. - mówi młodszy aspirant Paweł Cieliczko.

Całą sytuację zarejestrowała kamera monitoringu a dzień później 21-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia na kwotę niemal 15 tysięcy złotych. Przyznał się do popełnienia tego czynu i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Tłumaczył, że chciał zniszczyć auto osobie, z którą ma konflikt i nie wiedział, że Skoda jednak należy do kogoś innego. Ostatecznie o jego losie zadecyduje sąd.

 

Najnowsze ogłoszenia