Ogłoszenie

Ani ostrzeżenia zdrowotne, ani makabryczne obrazki, ani zakaz sprzedaży papierosów mentolowych, ani nawet to, że papierosy podrożały – nic z tego nie sprawiło niestety, że palimy dziś mniej. Przeciwnie, palimy jeszcze więcej. Naukowcy z Polskiej Akademii Nauk podają, że papierosy pali już średnio co trzeci Polak. A przynajmniej tego jednego dnia w roku, w Światowy Dzień Bez Papierosa, warto rozstać się z tym zdradzieckim nałogiem. Co jednak zrobić, jeśli rzucamy i rzucamy, ale bez skutku?

Z czego znane są Dzierzkowice? Odpowiedzi może być wiele, ale po niedzielnej "Bicykliadzie" na pewno można śmiało powiedzieć, że z rajdów rowerowych. Zaświadczyć o tym może kolejna rekordowa impreza, która już od dziewięciu lat gromadzi fanów dwóch kółek.

1 czerwca to dzień w którym świętują wszystkie dzieci. To dzień szczególny także dla społeczności Szkoły Specjalnej w Kraśniku, która co roku tego dnia organizuje piknik integracyjny.

Przezorni kupują węgiel już teraz, w promocji pod hasłem „Drugie tyle węgla, taniej 400 zł/t.” Z takiej okazji można skorzystać tylko do 30 czerwca 2023 r. Warto się pospieszyć, bo ilość towaru w promocji jest ograniczona - Polska Grupa Górnicza S.A. do sprzedaży przeznaczyła 300 tys. ton węgla.

To one - dzieci - są w centrum uwagi tego dnia. 1 czerwca w dniu ich święta podczas zajęć na Kościuszki 26 odwiedził je z życzeniami i słodkościami burmistrz Wojciech Wilk.

Więcej artykułów…