Zobacz na własne oczy jak powstaje lubelskie lotnisko

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wizualizacja_Port_Lotniczy_Lublin
Tak ma wyglądać lubelskie lotnisko.
W sobotę 17 grudnia Port Lotniczy Lublin organizuje dla mieszkańców Lubelszczyzny Dzień Otwarty na terenie budowy lotniska. Będzie to ostatnia w tym roku szansa, aby zobaczyć na własne oczy jak powstaje ta największa inwestycja regionu. Na zgłoszenia chętnych czekamy w naszej redakcji.

Z  kilku miast województwa lubelskiego, w tym także z Kraśnika, w sobotnie przedpołudnie wyjadą specjalne autobusy, które zabiorą chętnych na lotnisko. Impreza potrwa od godz. 11 do 14. Zwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć gotową już płytę postoju samolotów oraz powstający terminal pasażerski, którego budowa trwa dzień i noc.  Przedstawiciele Portu Lotniczego Lublin opowiedzą o inwestycji i odpowiedzą na pytania zainteresowanych. Planowane otwarcie Portu Lotniczego Lublin to II połowa 2012 roku.

Wszystkich którzy chcieliby w tym wydarzeniu uczestniczyć i na własne oczy zobaczyć jak powstaje tak długo wyczekiwane przez nas wszystkich lubelskie lotnisko, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Albo osobistego, redakcja mieści się w Kraśnik, ul. Mostowa 2 (koło Pomnika Partyzanta), albo telefonicznego ? nr, tel. 81-825-25-00.

Na zgłoszenia chętnych czekamy do piątku 16 grudnia.

Wyjazd jest oczywiście za darmo.