„Zastęp” - młodzi kraśniccy pasjonaci kręcą kolejny film o strażakach

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jeden z ich poprzednich filmików - „Strażacy- prawdziwi bohaterowie”, który premierę miał przed rokiem, cieszył się dużą popularnością. Do tej pory na youtube.pl wyświetlany był już ponad 64 500 razy. Teraz Kamil Sobieszczański i Maciej Piątek szykują kolejny materiał, oczywiście ze strażakami jak głównymi bohaterami. Będzie on nosił tytuł "Zastęp". Mamy już jego zwiastun.

- Przewidujemy, że pełny materiał ukaże się jeszcze w sierpniu. Ciągle pracujemy nad materiałem, by efekt końcowy był jeszcze lepszy od poprzednich filmów. W jakim stopniu nam się to uda…. tego nie wiemy - mówi Kamil Sobieszczański.

Poprzedni film Kamila i Macieja - "Strażacy - Prawdziwi Bohaterowie" - możecie zobaczyć poniżej.

 

 

Obaj młodzi kraśniczanie, którzy prowadzą też profil Kraśnickie Ratownictwo na facebooku, kontynuują przy najnowszym projekcie współpracę ze strażakami z Komendy Powiatowej PSP w Kraśniku oraz wieloma innymi osobami. Wszyscy którzy ich wspierają zostaną oczywiście wymienieni w napisach końcowych.

- Bez nich nawet nasz wkład nie dałby tylu możliwości. Dla nich z tego miejsca ogromne podziękowania! - podkreśla Kamil.


Zobacz też:
Podziękowania, odznaczenia, wyróżnienia i awanse z okazji Dnia Strażaka
Szanuj życie, zgaś ryzyko" - zobacz nowy filmik twórców serwisu Kraśnickie Ratownictwo i strażaków. Wideo


 Zanim będzie można zobaczyć właściwy filmik zachęcamy do obejrzenia krótkiego zwiastuna "Zastępu".