Piłkarze się prezentowali, muzycy grali i śpiewali

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W niedzielny wieczór na scenie za Centrum Kultury i Promocji spotkał się sport z kulturą. A to za sprawą prezentacji kadry kraśnickiej Stali i śpiewającej młodzieży z CKiP oraz kraśnickich zespołów rockowych.

Zespół walczący o powrót do III ligi przedstawił zawodników, którzy w sezonie mają się do tego przyczynić. W kadrze znaleźli się: Łukasz Kijańczuk, Paweł Cholewiński (bramkarze), Piotr Chomczyk, Damian Falisiewcz, Grzegorz Leziak, Adam Orzeł, Damian Pietroń, Jakub Gajewski, Albert Pluder, Jakub Woźniak, Patryk Żuber (obrońcy), Rafał Król, Anton Lustyk, Mateusz Matysiak, Ernest Skrzyński, Dawid Szczuka, Daniel Szewc, Marcin Wojtaszek (pomocnicy) oraz Arkadiusz Maj, Emil Zieliński, Filip Drozd (napastnicy). Trenerem zespołu jest Daniel Szewc, a kierownikiem Daniel Boczkowski.

Oprócz zespołu czwartoligowego Stal, podobnie jak przed rokiem, wystawia jeszcze drugą drużynę w A klasie (trener Rafał Tomiło) i juniorów starszych (debiut trenerski Filipa Drozda).

Przed prezentacją zespołu swoje umiejętności wokalne zaprezentowały wokalistki z CKiP, których nauczycielem jest Paweł Cieliczko, a po stalowcach zagrały zespołu "Rock&Feler Band", debiutujący na kraśnickiej scenie, i znany już "Canion".

Czwartoligowa drużyna Stali Kraśnik nowy sezon zainaugurowała już w sobotę. Wygrała 3:1 z beniaminkiem EKO Różanką. Bramki dla stali strzelili Król, Drozd i Zieliński.

 

Zapraszamy do fotogalerii z niedzielnej imprezy. Prezentację Stali można zobaczyć tutaj, a koncerty tu ("Rock&Feler Band") i tu (Canion).