Książka ,,Z KRAŚNIKA DO SEATTLE” wkrótce w wersji anglojęzycznej

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W czerwcu Kraśnik odwiedził, z okazji organizacji I Kraśnickiego Maratonu i IV Półmaratonu, pomysłodawca tych biegów – Darek Stuj. Przed świętem biegowym odbyła się promocja książki Darka (przygotowana pod redakcją Joli Boroń) o życiu, pomaganiu i bieganiu - dedykowana Jarkowi Chrzanowskiemu. Na naszym portalu zdawaliśmy relację ze spotkania autorskiego w CKiP z 10 czerwca 2019 r.

Książka Darka spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem czytelników. Po powrocie kraśniczanina do Seattle wielu jego znajomych, klientów pytało oglądając książkę – kiedy będzie wersja w języku angielskim. Obecnie historia kraśnickiego maratończyka jest tłumaczona na język angielski i ta anglojęzyczna wersja będzie również wydana przez wydawnictwo MASSA. Publikację w polskiej wersji kończył rozdział – niespodzianka dla Darka pt. ,, Rodzina i przyjaciele o Darku”- również przyjaciele i znajomi z USA (m.in. honorowa konsul RP w Seattle) oraz innych państw chcieli podzielić się swoimi refleksjami o relacjach z kraśniczaninem. Zatem w wersji angielskiej pojawi się taki właśnie dodatkowy rozdział. Redakcją tej części zajmuje się aktualnie Jacek Boroń jr.


Czytaj więcej:

"Z Kraśnika do Seattle". Spotkanie autorskie z bohaterami książki o Darku Stuju za nami

Książka o kraśnickim filantropie już w sprzedaży


Kolejny projekt charytatywny fundacji Dariusza Stuja RAINBOW OF MAGNOLIA FOUINTAINS OF LIFE planowany jest na grudzień 2019r. Mamy nadzieję , że uczestnicy wyprawy będą mogli zabrać ze sobą do Nepalu anglojęzyczną wersję książki.

Zatem Kraśnik i Lubelszczyzna zaistnieją na wszystkich kontynentach, bo tam mieszkają bliscy i znajomi Darka, którzy współpracują z fundacją ROMFOL. Dla naszego miasta to wyjątkowa promocja!