Nowy sklep sieci Lidl w Kraśniku. Otwarcie w czwartek 5 września

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W czwartek 5 września o godzinie 7:00 przy ul. Lubelskiej 82 otwarty zostanie drugi sklep sieci Lidl Polska w Kraśniku. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach oraz liczne atrakcje.

Na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będą czekały różne atrakcje m.in. pokaz grillmasterów i pyszna kawa.

W okresie od czwartku 5 września do soboty 14 września wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Nowy sklep sieci Lidl w Kraśniku ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1100 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 17 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z około 70 miejsc parkingowych.

- W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Kraśniku” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

W samym budynku nowego sklepu wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

art. promocyjny